کامل Cherubin قهرمان مسابقه تکواندو

کامل Cherubin: قهرمان مسابقه تکواندو گیلان تجلیل از قهرمانان تکواندو مسابقات آسیایی 2دختر گیلانی

گت بلاگز اخبار حوادث افشای راز انتقام‌گیری خانمانه از همسران

دو زن که در ماجراهای جداگانه به روش‌های عجیبی از شوهران خود انتقام گرفته بودند، دستگیر شدند. یکی از این زنان به صورت اینترنتی از شوهرش اخاذی و زن دیگر نقشه ربود

افشای راز انتقام گیری خانمانه از همسران

عبارات مهم : دادگاه

دو زن که در ماجراهای جداگانه به روش های عجیبی از شوهران خود انتقام گرفته بودند، دستگیر شدند. یکی از این زنان به صورت اینترنتی از شوهرش اخاذی و زن دیگر نقشه ربودن او را طراحی کرده بود.

به گزارش شرق؛مردی ٤٠ ساله چندی قبل به پلیس فتای استان یزد مراجعه و علیه اخاذ ناشناسی شکایت کرد. او گفت: فردی با ترساندن اینکه تصویر های شخصی مرا در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … پخش می کند تاکنون چهار میلیون تومان از من اخاذی کرده و باز هم به تهدیدهایش ادامه می دهد، به همین علت تصمیم گرفتم از او شکایت کنم.

مأموران بعد از دریافت این شکایت تحقیقات خود را شروع کردند و با ردیابی های اینترنتی فهمیدند عامل این تهدیدها زنی جوان هست. هنگامی که شاکی از هویت این فرد مطلع شد، گفت این زن همسر اوست. به این ترتیب متهم دستگیر شد و در بازجویی ها به جرمش اعتراف کرد.

افشای راز انتقام‌گیری خانمانه از همسران

او گفت: «مدتی بود فهمیده بودم شوهرم پرسشها شخصی زندگی ما را جهت زنی غریبه تعریف می کند، از این عنوان به شدت عصبانی بودم و می خواستم از او انتقام بگیرم. از طرفی می خواستم همسرم را امتحان کنم و ببینم چه واکنشی نشان می دهد، به همین علت به صورت ناشناس با او وارد مذاکره شدم و ترساندن کردم تصویر های شخصی اش را جهت همسرش می فرستم و در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … پخش می کنم. این طوری بود که توانستم چهار میلیون تومان از او اخاذی کنم».

این زن افزود: من آرایشگر هستم و فکر انجام این کار از طریق صحبت با مشتریان و همکارانم به ذهنم رسید و آنها راهنمایی ام کردند تا بتوانم نقشه ام را عملی کنم. بنا بر این گزارش، متهم در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

دو زن که در ماجراهای جداگانه به روش‌های عجیبی از شوهران خود انتقام گرفته بودند، دستگیر شدند. یکی از این زنان به صورت اینترنتی از شوهرش اخاذی و زن دیگر نقشه ربود

دومین شاکی مردی به نام علی است که از سوی سه نفر ربوده شده است بود. او در شکایت خود گفت: برابر مدرسه دخترم رفته بودم تا او را به منزل برگردانم که سه مرد به سراغم آمدند و خودشان را مأمور معرفی کردند. آنها گفتند حکم جلب مرا دارند و بهتر است بدون هیچ مقاومتی همراهشان بروم. آنها با این تکنیک من را سوار ماشین کردند و دستبند زدند. در طول مسیر آنها به زور مقداری مشروب در دهانم ریختند و بعد هم سه تیر جنگی داخل وسایلم گذاشتند و مرا به یک پایگاه بسیج تحویل دادند. در آنجا واقعیت را گفتم و هنگامی که مأموران مطمئن شدند راست می گویم، من را راهنمایی کردند و گفتند به پلیس آگاهی شکایت کنم. من به همسرم مظنون هستم».

این مرد در ادامه گفت: من و همسرم از مدت ها قبل با هم اختلاف داشتیم، ولی تصمیم گرفتیم به خاطر فرزند مان با هم زندگی کنیم. قرار بر این بود که جهت جدایی تا بزرگ شدن او صبر کنیم، ولی یک روز هنگامی که به منزل برگشتم دیدم همسرم تمام وسایل را برده و منزل را ترک کرده هست، به همین علت از او شکایت کردم. بعد از آن بود که اختلافات ما شدیدتر شد تا اینکه آدم ربایی اتفاق افتاد.

کارآگاهان با انجام تحقیقات تخصصی توانستند سه آدم ربا را دستگیر کنند. آنها گفتند به دستور همسر علی و همچنین مردی دیگر به نام مجید این کار را انجام داده اند. مجید که در طراحی این آدم ربایی شرکت داشت، به علت مبتلا شدن به سرطان جانش را از دست داد، به همین علت پرونده اتهامی او مختومه شد، ولی سایر متهمان به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران معرفی شدند.

افشای راز انتقام‌گیری خانمانه از همسران

سه آدم ربا در دادگاه ادعا کردند از ماجرای آدم ربایی بی اطلاع بودند و فقط به دستور مجید علی را سوار ماشین کردند تا به مأموران تحویل بدهند. آنها گفتند: مجید به ما گفته بود علی در کارهای خلاف دست دارد و اگر او را تحویل بدهیم به ما شغل مناسبی می دهد.

همسر علی نیز در جلسه دادگاه گفت: من عنوان اختلاف با شوهرم را با مجید که صاحبخانه ام بود مطرح کردم و به او گفتم شوهرم از من شکایت کرده هست، مجید هم قول داد به من کمک کند، ولی از ماجرای آدم ربایی بی اطلاع هستم و او به من نگفته بود چنین نقشه ای دارد.

دو زن که در ماجراهای جداگانه به روش‌های عجیبی از شوهران خود انتقام گرفته بودند، دستگیر شدند. یکی از این زنان به صورت اینترنتی از شوهرش اخاذی و زن دیگر نقشه ربود

بنا بر این گزارش، تحقیقات راجع به این پرونده همچنان ادامه دارد.

واژه های کلیدی: دادگاه | تحقیقات | آدم ربایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog