کامل Cherubin قهرمان مسابقه تکواندو

کامل Cherubin: قهرمان مسابقه تکواندو گیلان تجلیل از قهرمانان تکواندو مسابقات آسیایی 2دختر گیلانی

گت بلاگز اخبار حوادث قاتل شوهر در یک قدمی طناب دار

با تائید دیوان‌عالی کشور، زنی که با همدستی خواهر نوجوانش، شوهر خود را کشته بود در یک قدمی طناب دار قرار گرفت.

قاتل شوهر در یک قدمی طناب دار

قاتل شوهر در یک قدمی طناب دار

عبارات مهم : آبمیوه

با تائید دیوان عالی کشور، زنی که با همدستی خواهر نوجوانش، شوهر خود را کشته بود در یک قدمی طناب دار قرار گرفت.

به گزارش جام جم، 7 دی 93، جسد مردی جوان به نام رامین در منزل اش کشف شد. کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران در همان ابتدای تحقیقات به سوسن، همسر رامین مشکوک شدند و او را دستگیر کردند.

قاتل شوهر در یک قدمی طناب دار

این زن در بازجویی ها به قتل رامین با همدستی خواهر نوجوانش و مردی دیگر اعتراف کرد و گفت: «من و شوهرم اختلافات زیادی با هم داشتیم و مدام دعوا می کردیم. زندگی ام به تلخی می گذشت تا این که با پسری به نام امیر آشنا شدم. او به من پیشنهاد ازدواج داد و هنگامی که از مشکلاتم به او گفتم، پیشنهاد کرد رامین را با خوراندن ماده مسموم بکشیم. روز حادثه، همراه خواهر 14 ساله ام نیلوفر به داروخانه رفتیم و مقداری قرص خریدیم. آنها را در آبمیوه ریختیم و نیلوفر آن را به شوهرم داد. رامین با خوردن آبمیوه بیهوش شد و بعد از پنج دقیقه فوت کرد.»

با ثبت این اعترافات، نیلوفر و امیر نیز دستگیر شدند ولی هر دو ادعای بی گناهی کردند. با این حال، کیفرخواست پرونده به اتهام قتل عمد جهت هر دو خواهر و معاونت در قتل جهت امیر، صادر شد و جهت پیگیری در اختیار شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی قرار گرفت. در جلسه دادگاه، اولیای دم جهت هر دو خواهر درخواست قصاص کردند سپس سوسن و نیلوفر، خود را بی گناه دانستند و قتل را گردن هم انداختند.

با تائید دیوان‌عالی کشور، زنی که با همدستی خواهر نوجوانش، شوهر خود را کشته بود در یک قدمی طناب دار قرار گرفت.

امیر هم گفت: «من هیچ ارتباطی با سوسن نداشتم و فقط چند بار او را در مغازه ام دیده بودم. اگر پرینت تماس هایم را بررسی کنید، متوجه بی گناهی ام می شوید.»

با بررسی پرینت تماس ها، صحت حرف های امیر ثابت شد و قضات جهت صدور حکم وارد شور شدند. آنها سوسن را به قصاص محکوم کردند، نیلوفر را به پنج سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت و امیر را هم تبرئه کردند. این احکام در دیوان عالی کشور تائید شد.

واژه های کلیدی: آبمیوه | دادگاه | دو خواهر | پیشنهاد ازدواج | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog